TN РК-дисплей скляна панель

TN РК-дисплей скляна панель

Кручений TN нематичного (TN) РК монітори мають 90° або менше твіст (обертання молекули від однієї площини дисплея на інший). Все пасивна прямий привід, з активною матрицею і найбільш пасивний низького рівня (x2 x32) системи плазмовими панелями є поворот на 90 °. До основних кручений нематичного (TN) LCD...

Відомості про продукт

Вита плазмовими панелями нематичного (TN)

TN дисплеї мають 90° або менше твіст (обертання молекули від однієї площини дисплея на інший). Все пасивна прямий привід, з активною матрицею і найбільш пасивний низького рівня (x2 x32) системи плазмовими панелями є поворот на 90 °.

До основних кручений нематичного (TN) РК складається з шаром рідкого кристалу матеріалу за дві скляні пластинки підтримки. Рідкокристалічних матеріалів являє собою суміш з довгою, cylindrically форми молекули з різних електричних та оптичних властивостей, залежно від напряму.

На внутрішній поверхні скляні пластинки є прозорим електродів, яка за зразком для формування бажаного візуального образу. Внутрішні поверхні з покриттям є полімер, які потер так що рідкокристалічних матеріалів на одній з поверхонь лежить перпендикулярно до іншого. Через фільму рідкокристалічний молекул утворюють поворот на 90°.

На зовнішній поверхні скляних пластин, polarizers розміщуються, тому вони розташовані паралельно рідкокристалічний орієнтації і перпендикулярно один до одного. У "off" держава світло, що потрапляє перша Поляризатор керується твіст шаром рідкого кристалу до другого Поляризатор, завдяки якому передається. Коли клітинки під напругою, LC матеріал порівняється з електричного поля; світло, що передаються через перший Поляризатор заблокований другий Поляризатор, утворюючи темно зображення. Ефект може бути звернена назад, якщо у polarizers розміщуються паралельно один одному, і утворюються світлі зображення на темному тлі.

Технологією TN приходить в одного забарвлення; Це чорних ієрогліфів на сірому фоні. Це найменш дорогий, але має низькі якість, в першу чергу в кут огляду.


Пара:BGB12232 графічний ЖК-дисплей-10 Наступний:Характер РК-дисплей BCB0802-01

Розслідування