Профіль

Blaze Display Technology Co., Ltd., з 1982 року, професійний РК-дисплей дослідника, дизайнера, виробника та дочірньої компанії Blaze Group. Будучи однією з провідних високотехнологічних підприємств, що займаються LCD дисплеями, і одним з найперших LCD дисплеїв у Китаї, вона має більше 30-ти років досвіду роботи з дисплеями.

Ми пропонуємо монохромні та кольорові LCD дисплеї: РК-панелі (TN, HTN, STN, FSTN, DSTN, CSTN типу), LCD модулі (COB, COG, COF, SMT, TAB типу), РК-модулі символів, графічні LCD модулі, алфавітно-цифрові РК-дисплеї Модулі, сегментні РК-модулі, матричні матричні LCD-модулі, модулі STN-LCD, модульні модулі FSTN-LCD, стандартні РК-модулі, індивідуальні РК-модулі, TFT-LCD модулі, Active Matrix OLED, дисплеї OLED для пасивної матриці, сенсорні дисплеї, підсвічування для застосування в інструмент (особливо в диспенсері LGP, диспенсери для газу, маслорозпилювач, газорозподільник, лічильник витрат, вимірювач KWH, лічильник енергії, лічильник води, лічильник газу, Smart Meter), годинник та годинник, телекомунікації, побутова техніка, промисловий контролер, автомобільна аудіосистема, Системи кольорового дисплея та інші галузі.

Як доведено, що надійний постачальник, ми продаємо високоякісні РК-дисплеї для деяких великомасштабних електронних виробників з усього світу, таких як GE, Motorola, Philips, Itron. В даний час Blaze Display забезпечує LCD дисплеї з вимірювальними та бездротовими телефонами для виробників GE та Motorola OEM. Наша продукція по всьому світу, і більшість з них продаються в Японію, Америку, Eruope, Південну Корею, Тайвань, материкову частину Китаю, Південно-Східну Азію, Гонконг тощо.

Усього 73 інженери (у тому числі 9 з науково-дослідних інститутів) в Blaze Display оснащені великим досвідом у галузі відображення, щоб час від часу підтримувати нас у дослідженні, розробці, проектування та виробництві, що дозволяє нам задовольняти потреби наших клієнтів постійно змінюючим потребам. а також застрахувати нас на постачання високоякісних РК-дисплеїв із найменшими витратами.

Завдяки технологічним ресурсам та глибині технології, Blaze Display добре підготується до обслуговування кожного клієнта для продуктів LCD Display і повністю задовольняє їх вимоги до надійності, якості та конкурентоспроможності. Програма забезпечення якості також проводиться на Blaze Display, в якій придбаний сертифікат ISO 9001: 2000.

Завдяки своєму офісу в Шеньсі компанія Blaze Display здатна підтримувати тісний контакт із своїми клієнтами та швидко реагувати на зміну вимог до специфікацій та графіків поставок. Ми також можемо відправляти вантажі на будь-яку основу, щоб добре виконати програму управління запасами замовника.

Через сильні та довготривалі відносини з клієнтами та іншими партнерами в нашому ланцюгу поставок ми плануємо та виконуємо індивідуальні продукти та економічно вигідні рішення в сьогоднішньому стрімкому світі в усьому світі.